Witamy w Hotelu Olimpik Park w Słubicach. Zrelaksuj się po wyczerpującym dniu spędzonym na zwiedzaniu okolicznych atrakcji w nowoczesnych wnętrzach i przyjaznej atmosferze Hotelu Olimpik Park.

Znakomita lokalizacja hotelu, około 3 km od przejścia granicznego Świecko, mniej niż 3 km do Autostrady A2, zapewnia szybki i łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, stacji PKP, stacji PKS. Hotel Olimpik Park jest idealnie położony, aby zapoznać się z lokalnymi atrakcjami, wybrać się na zakupy, spróbować lokalnych przysmaków, doświadczyć nocnego życia oraz zwiedzić zachodnią część Polski i stolicę Niemiec.

Świeżo wyremontowany hotel stanowi idealne miejsce odpoczynku dla profesjonalistów, firm, grup turystycznych i sportowych, osób indywidualnych, rodzin oraz każdego kto pragnie odpocząć w miłej atmosferze. Do dyspozycji gości jest 47 pokoi, 16 pokoi typu studio oraz apartamenty rodzinne. Każdy wyposażony jest w łazienkę, telewizor, duże i wygodne łóżka, szafę i biurko z krzesłem. Pokoje są sprzątane każdego dnia, gwarantujemy świeżą i czystą pościel.

Na terenie całego obiektu jest dostępny bezpłatnie internet bezprzewodowy. Posiadamy również miejsce parkingowe dla samochodów osobowych i autokarów.

W hotelu funkcjonuje bar, a do dyspozycji gości jest oddzielna restauracja serwująca pyszne, domowe jedzenie w pełnym zakresie: śniadania, obiady i kolacje. Istnieje możliwość zorganizowania wyżywienia w formie stołu szwedzkiego.

Nasza oferta umożliwia również korzystanie z kompleksu sportowo- rekreacyjnego, w którym znajdują się: stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, boiska piłkarskie o sztucznej i trawiastej nawierzchni, sala gimnastyczna, mini golf, odkryty kompleks basenowy, siłownia, odnowa biologiczna, boiska do siatkówki plażowej, kort tenisowy, sala konferencyjna, miejsce do grillowania i urządzania ognisk.